Implanty Warszawa

Dzięki współczesnej, zaawansowanej stomatologii możesz raz na zawsze zapomnieć o brakach w uzębieniu i na nowo cieszyć się pięknym uśmiechem. W celu uzupełnienia wspomnianych braków, powinieneś zwrócić się o pomoc do specjalistycznego gabinetu. Implanty wykonywane w naszej  warszawskiej klinice charakteryzują się niezwykłą trwałością i wytrzymałościom. We wszystkich aspektach przypominaj naturalne, zdrowe zęby – są estetyczne i funkcjonalne. Przeżuwanie twardego, trudnego do pogryzienia pożywienia przestanie być Twoim problemem. Warto wiedzieć, jak przebiega proces zakładania implantów zębowych. Umów się na wizytę do naszej kliniki implanty Warszawa, abyśmy mogli przedstawić Ci oferowane przez nas usługi.

Nasze usługi oferujemy również w Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach. Sprawdź! 

Rodzaje implantów

Implanty Warszawa – zalety

Odbudowa zębów na implantach posiada wiele kluczowych zalet, które sprawiają, że z pełną świadomością możemy powiedzieć, że jest to współcześnie najlepsze rozwiązanie w pozbywaniu się ubytków zębowych. Jedną z największych korzyści jest fakt, że mają one budowę, która jest zbliżona do budowy naturalnych zębów. Implant składa się bowiem nie tylko z korony zęba, czyli z elementu, który jest widoczny na zewnątrz, ale także ze wszczepianego w dziąsło lub w żuchwę korzenia, a dokładniej filaru implanta.  Jest to innowacyjna metoda, która pozwala w pełni odtworzyć naturalny wygląd i pełną funkcjonalność uzębienia. Ponadto, wspomniane elementy wykonane są z materiałów w pełni biozgodnych z naturalną tkanką, co oznacza, że świetnie się przyjmują w jamie ustnej i są trwałym rozwiązaniem.

Współpraca z kliniką implantologii Warszawa – dlaczego warto?

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, potwierdzonemu wieloletnią praktyką jesteśmy pionierem na krajowym rynku w zakresie implantologii dentystycznej. Ciężką i staranną pracą zdobyliśmy zaufanie rzeszy zadowolonych pacjentów, dla których do dziś świadczymy usługi. Klinika implantologii w Warszawie została stworzona z pasją, jako odpowiedź na potrzeby wciąż starzejącego się społeczeństwa. Poza uzupełnianiem ubytków zębowych, oferujemy coś znacznie więcej – kompleksową opiekę podczas całego procesu leczenia, swoje poświęcenie i zaangażowanie. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań by się doskonalić – uczestniczą w konferencjach i warsztatach organizowanych w kraju, jak i międzynarodowych. Nowoczesny sprzęt, którym dysponujemy, w rękach naszych doktorów jest gwarancją sukcesu i zadowolenia naszych pacjentów. Przywiązujemy uwagę do każdego, nawet najdrobniejszego szczegółu, tak aby odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Charakteryzuje nas holistyczne podejście do leczenia, ponieważ mamy świadomość tego, że dzięki niemu jesteśmy w stanie wykonywać usługi na najwyższym poziomie.

Implanty Warszawa – dla kogo są odpowiednie?

Zastosowanie implantów to obecnie najlepsza metoda uzupełnienia braków w uzębieniu. Implanty zębów można wszczepić każdej dorosłej niezależnie od przyczyny braków w uzębieniu. Jednak kluczową kwestią determinującą powodzenie zabiegu jest dokładna ocena ilości i jakości tkanki kostnej, stanowiącej podstawę do wszczepu.  Lekarz musi dokonać indywidualnej, klinicznej oceny warunków w jamie ustnej pacjenta, a także uwzględnić informacje o jego ogólnym stanie zdrowia.

Implanty Warszawa – na czym to polega?

Implant stomatologiczny to sztuczny korzeń zęba najczęściej wykonany z tytanu. Zastępuje on naturalny korzeń, który został utracony. Na implancie można umieścić koronę i uzupełnić w ten sposób jeden ząb, a także umocować na kilku implantach – nawet tylko dwóch – całą protezę zębową. Implanty zębowe wykonane są najczęściej z tytanu. Te niezwykle wytrzymałe materiały sprawiają, że sztuczne korzenie niezawodnie pełnią swoją funkcję przez 10 – 20 lat. Zabieg wszczepienia implantu możliwy jest do przeprowadzenia niemal u każdego pacjenta.

Implanty Warszawa – o czym należy pamiętać?

Mimo, iż implant jest sztucznym zamiennikiem korzenia zęba to nie można rezygnować z właściwej higieny. Prawdą jest, że w przypadku implantów nie dojdzie do powstania w nim próchnicy, a przez to do zapalenia miazgi. Jednak należy pamiętać, aby dbać o nie, jak o własne zęby. Musimy dokładnie szczotkować implanty, a także czyścić przestrzenie pomiędzy nimi. Brak odpowiedniej higieny może doprowadzić do różnych konsekwencji – zniszczenia implantu, a nawet jego utraty. Ponadto jeśli chcemy utrzymać swoje implanty stomatologiczne przez długi czas, warto pamiętać o regularnych kontrolach lekarskich. 

Ceny implantów Warszawa

Całkowity koszt zabiegu implantologiczny zależy jest od wielu czynników. Przede wszystkim, czynnikami które mają na to wpływ są: materiał z jakiego wykonany jest implant, jakość tkanki kostnej w jamie ustnej, stan uzębienia oraz ogólne zdrowie pacjenta. Z tego powodu bardzo ciężko jest jednoznacznie wycenić usługę. Całkowity koszt wszczepienia implantu pacjent poznaje w trakcie pierwszej wizyty konsultacyjnej, która przede wszystkim ma charakter informacyjny. Jednakże więcej informacji na temat tego, ile kosztują implanty w Warszawie realizowane przez klinikę dentystyczną opublikowaliśmy na stronie: Cennik.

Zabieg implantologii Warszawa – krok po kroku

Zabieg zakładania implantu zębowego składa się z szeregu bardzo ważnych czynności. W naszej klinice, bardzo dużą uwagę przywiązujemy do diagnostyki przedzabiegowej, ponieważ wierzymy, że tylko takie podejście jest gwarancją sukcesu i zadowolenia naszych klientów. Podczas pierwszej wizyty przeprowadzamy dokładny, szczegółowy wywiad, którego celem jest poznanie oczekiwań klienta, a także zbadanie jego stanu uzupełnienia i dobór odpowiedniego, najbardziej optymalnego rozwiązania.

Jeśli chodzi o właściwy zabieg implantologiczny to w pierwszej kolejności przygotowuje się miejsce pod wszczep. Następnie wprowadzamy do niego implant, czyli sztuczny korzeń. W przypadku gdy implant jest stabilny, wkręcana jest śruba gojąca, dzięki której dziąsło kształtowane jest tak, żeby wyglądało naturalnie wokół przyszłej korony. Jednakże jeżeli implant wymaga ustabilizowania, jest on zamykany tzw. śrubą zamykającą. W kolejnym kroku, po upłynięciu właściwego czasu, dziąsło się zagoi, następuje protetyczna odbudowa zęba. Na wkręconym sztucznym korzeniu umieszcza się filar mocujący i osadza się na nim koronę zęba.

Umów się na wizytę kontrolną, abyśmy mogli przygotować wstępną analizę potrzeb, jakie są wymagane do założenia implantów. Jeśli interesuje Cię tematyka implantów dentystycznych zobacz na SŁOWNIK.

Nasze usługi oferujemy również w Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach. Sprawdź! 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]