Usługi

Usługi oferowane przez sieć naszych klinik. Specjalizujemy się głównie w implantologii. Jednak z powodu konieczności wykonania szeregu innych zabiegów przed założeniem implantów oferujemy także inne usługi. Zajmujemy się dentystyką estetyczną, aparatami ortodontycznymi, leczeniem zębów, próchnicą oraz wieloma innymi.

Usługi naszech klinik sa dostepne w większości dużych miast. Nasza wiedza i doświadczenie pozwoliły nam zbudować bardzo szeroką ofertę. Jeśli macie probelmy z zębami jesteśmy w stanie wam pomóc. Co więcej nasze kliniki korzystają z najnowocześniejszego sprzętu, który pozwala zapewnić wam skuteczność, bezpieczeństwo i wygodę.

Prowadzimy usługi z zakresu dentystyki dla dzieci, dentystyki dorosłych oraz implantologii. Ponadto zajmujemy się medycyną estetyczną, orotodoncją, wybielaniem zębów, periodontologią, proetetyką oraz chirurgią.

Implanty Poznań

Jeśli nie jesteście pewni jaki rodzaj usług oraz jaka klinika najlepiej zrealizują dla was zabieg zadzwońcie do nas. Umówimy pierwszą wizytę kontrolną w trakcie której dokonamy analizy stanu waszego uzębienia. Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu dzięki czemu diagnostyka pozwoli nam dokładnie określić sytuację w jakiej się znajdujecie. Na podstawie dobrze wykonanej diagnostyki zaoferujemy wam plan leczenia. Po zakończonym leczeniu przygotujemy też program zachowawczy, tak aby wasze zęby służyły wam ja najdłużej.

Popularność naszych klinik wynika z połączenia doświadczenia z nowoczesnymi technologiami umożliwiającymi bardzo skuteczne prowadzenie zabiegów dentystycznych. Nasza kadra to znani specjaliści w swoich dziedzinach, który uzupełniają się wzajemnie wiedzą i umiejętnościami. Tak zbudowany zespół jest w stanie zagwarantować wam usługę komplementarną i gwarantującą skuteczność.

W zakresie implantologii jesteśmy najlepiej przygotowaną siecią klinik w Polsce. Posiadamy na swoim koncie dużą liczbę udanych zabiegów. W przypadku pytań zobacz jakie efekty naszych działań pojawiły się przed i po wykonaniu zabiegów. Cechuje nas przywiązanie do naszych pacjentów. Zalezy nam aby zabiegi wykonane w naszej klinice gwarantowały satysfakcję i funkcjonalność.