Implanty Wrocław

Marzysz o nieskazitelnym uśmiechu i komfortowym jedzeniu nawet bardzo twardych i trudnych w pogryzieniu produktów, lecz przeszkadzają Ci w tym braki w uzębieniu? Bardzo dobrze, że trafiłeś na naszą stronę! Jesteśmy w stanie Ci pomóc. Umów się na pierwszą wizytę, a przedstawimy Ci naszą ofertę.

Nasze usługi oferujemy również w poznaniu. Sprawdź! Implanty Poznań

Implanty Wrocław – jakie są możliwości?

We Wrocławiu istnieje wiele firm, które pomogą Ci poradzić sobie z brakami w uzębieniu. Przede wszystkim ze względu na wielkość tego miasta i dużą ilość mieszkańców – z roku na rok powstaje co raz więcej klinik dentystycznych oferujących zabiegi implantologiczne. Implant jest obecnie najbardziej naturalnym i nowoczesnym rozwiązaniem w przypadku braków w uzębieniu. Co ważne, zabieg wstawienia implantów może zostać wykonany niezależnie od stopnia zaawansowania ubytków.

Implant to uchwyt chirurgiczny, przypominający niewielką śrubę, umieszczany w kości szczęki. Zrasta się on z kością, a tym samym skutecznie zastępuje korzeń zęba. Możliwości wyboru takiego implantu są naprawdę bardzo szerokie. Poczynając od materiału wykonania – tytan, porcelana, ceramika – na odcieniu, który będzie zbliżony do koloru naturalnych zębów, kończąc.

Co dzięki temu zyskasz? Twój uśmiech pełen blasku zostanie przywrócony! Poczujesz się pewniej i na zawsze zapomnisz o wcześniejszych brakach w uzębieniu. Ponadto zadbasz o zdrowie i estetykę Twojego uzębienia.

Ubytki zębów

Nie od dziś wiadomo, że braki w uzębieniu znacząco obniżają komfort życia. Wpływają nie tylko na kwestie estetyczne, ale również na zdrowie i funkcjonalność. Ubytki w zakresie zębów powodują stopniowe problemy z tkanką kostną i przyczyniają się do jej zanikania w jamie ustnej. Niezależnie od tego, jaki jest powód wspomnianych braków w uzębieniu – czy to uraz mechaniczny, niewystarczająca higiena, a może czynniki genetyczne – jest to problem, który wymaga natychmiastowego działania. Współcześnie mamy wiele możliwości związanych z uzupełnianiem ubytków zębowych. Pierwszy z nich to oczywiście implanty zębów, które wszczepiane są w kość. Zabieg wszczepienia implantów we Wrocławiu jest całkowicie bezpieczny, a przede wszystkim jest odzwierciedleniem naturalnych zębów. Efekty są spektakularne!

Implanty Wrocław – dlaczego warto wybrać naszą klinikę?

Nasza wrocławska klinika implantologiczna jest pionierem w zakresie walki z brakami w uzębieniu. Dobieramy terapię i rozwiązanie skrojone na miarę przypadku danego pacjenta, uwzględniając jego specyficzne dolegliwości. Dzięki najnowocześniejszej technologii, którą dysponujemy, jesteśmy w stanie odtworzyć najpierw zabieg wirtualnie – co niweluje wszelkie wątpliwości pacjentów. Mamy świadomość tego, że zęby są układem, który wymaga pełnej synergii, co oznacza że należy przywrócić im pełną harmonię. Z tego powodu podchodzimy do leczenia w sposób holistyczny – począwszy od diagnostyki, poprzez dokładnie przygotowanie uzębienia, wykonanie zabiegów implantologii i wszelkie konsultacje pozabiegowe. Ponadto podczas procesu projektowania nie patrzymy na zęby jako pojedyncze elementy. Wyznajemy zasadę, że jest to harmonijnie działający układ w którym każdy najdrobniejszy szczegół ma znaczenie. 

Implanty Wrocław – na czym to polega?

Pierwszym krokiem w całej procedurze wykonania zabiegu implantologicznego jest konsultacja z jednym z naszych specjalistów. Podczas takiego spotkania lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad, ustala zakres potrzebnych badań i dobiera najbardziej optymalną, najlepszą dla danego pacjenta metodę implantologicznego leczenia. Pamiętaj, że podczas konsultacji możesz pytań o wszystko, co Cię zastanawia. Ważne jest dla nas, abyś czuł się komfortowo i świadomie. Podczas wizyty otrzymasz rzetelne i szczegółowe informacje, dotyczące zarówno przygotowania do zabiegu, jego przeprowadzenia, jak i postępowania po zabiegu. Wykonana skrupulatnie diagnostyka skutkuje tym, że zarówno zabieg wszczepienia implantów, a także późniejsza rekonwalescencja przebiegają bez zbędnych problemów. Następne działania obejmuje poniższe etapy:

  • Sprawdzenie warunków kostnych w jamie ustnej,
  • Wykonanie zdjęć radiograficznych, które obrazują stan uzębienia,
  • Ustalenie planu leczenia,
  • Rzetelny dobór materiałów i najlepszego rozwiązania dla pacjenta,
  • Przeprowadzenie zabiegu implantologicznego,
  • Okres rekonwalescencji pozabiegowej, w czasie którego pacjent stosuje się do wskazówek naszego specjalisty,
  • Wizyta kontrolna.

Implanty Wrocław – dla kogo jest to odpowiednie?

Implanty zębowe wykonywane są zarówno w przypadku pojedynczych ubytków, kilku zębów a nawet braku całego uzębienia. Jednakże ograniczenie może stanowić nie tyle stan tkanek w jamie ustnej, ale także wiek pacjenta. W przypadku młodych osób warunkiem przeprowadzenia zabiegu jest zakończenie wzrostu kości. Natomiast w sytuacji ludzi starszych, przeszkodę może stanowić osteoporoza. Przed przystąpieniem do jakichkolwiek działań, lekarz musi dokonać indywidualnej, klinicznej oceny warunków w jamie ustnej pacjenta, a także uwzględnić informacje o jego ogólnym stanie zdrowia. Są to konieczne czynności, po których specjalista jest w stanie podjąć decyzję o kolejnych etapach leczenia.

Jeżeli masz wątpliwości, czy w Twoim przypadku przeprowadzenie zabiegu implantologicznego będzie możliwe, zachęcamy do umówienia się na wizytę kontrolną, podczas której będziemy mogli na ten temat porozmawiać. W przypadku przeciwskazań do wykonania implantów, będziemy w stanie zaproponować inną metodę na przywrócenie doskonałego zdrowia i wyglądu Twojego uzębienia.

Klinika implantologii Wrocław

Implantologia Wrocław to klinika, w której leczymy nawet najbardziej wymagające i najtrudniejsze przypadki. Mamy bogate, wieloletnie doświadczenie w odbudowie uzębienia przy pomocy implantów. Wykorzystujemy nowoczesne, zaawansowane technologie, które pozwalają nam na skuteczne leczenie naszych pacjentów. Zaufało nam mnóstwo osób, dla których okazaliśmy się być wybawieniem w problemach związanych z brakiem w uzębieniu. Dzięki precyzyjnie wykonywanej diagnostyce przedzabiegowej, nasze zabiegi są wolne od powikłań i wykazują się bardzo dużą skutecznością. Z pełną odpowiedzialnością deklarowany słów – jesteście Państwo w najlepszych rękach!

Zakładanie implantów we Wrocławiu – czy to się opłaca?

Wszczepianie implantów zębowych nie wymaga ingerencji w strukturę zdrowych zębów, a wszczep trwale zrasta się z kością, tworząc stabilną podstawę dla koron. Implant z powodzeniem zastąpi naturalny ząb. Jego cena jest trochę wyższa niż cena protezy, ale zdecydowanie warto. Implanty zębowe mają stabilną konstrukcję, dzięki czemu nie ruszają się podczas jedzenia pokarmów. Ponadto ich komfort użytkowania jest taki sam, jak w przypadku naturalnego uzębienia. Wszczepiając implanty, zapobiegamy zanikowi tkanki kostnej, która zwykle następuje po utracie zęba.

Ile kosztuje założenie implantów we Wrocławiu?

Bardzo trudno oszacować końcową cenę zabiegu implantologicznego. Ceny są bardzo zróżnicowane i zależą od bardzo wielu zmiennych, takich jak stan uzębienia, usługi dodatkowe, dobór materiału. Do kosztu należy również doliczyć łącznik protetyczny czy śrubę gojącą, które nie kończą listy wydatków. Różne są także ceny docelowych koron protetycznych. Dokładny kosztorys specjalista jest w stanie przedstawić pacjentowi wraz z planem leczenia podczas wizyty konsultacyjnej. Jednakże więcej informacji na temat tego, ile kosztują implanty we Wrocławiu realizowane przez klinikę dentystyczną opublikowaliśmy na stronie: Cennik.

Współpraca z kliniką implantologii Wrocław – dlaczego warto?

Jeśli marzysz o odbudowie straconych zębów, powinieneś nawiązać współpracę z kliniką implantologii Wrocław. Dlaczego? Zadbamy o cały proces zabiegu implantologicznego. Przywiązywanie uwagi do każdego szczegółu to nasza specjalność. Posiadamy bogatą bazę zadowolonych pacjentów, którzy cenią sobie nasz profesjonalizm i dokładność. Trwałość zakładanych przez nas implantów nie jest ograniczona czasowo, pod warunkiem odpowiedniej dbałości o nie. Dzięki implantom znikają problemy z rozdrabnianiem pokarmów, odgryzaniem czy też żuciem. Wypełnienie pustych przestrzeni w uzębieniu dodatkowo zapobiega chwianiu się i przesuwaniu sąsiednich zębów oraz pomaga w zachowaniu równowagi w jamie ustnej.

Umów się na wizytę kontrolną, abyśmy mogli przygotować wstępną analizę potrzeb, jakie są wymagane do założenia implantów. Jeśli interesuje Cię tematyka implantów dentystycznych zobacz na SŁOWNIK.

Nasze usługi oferujemy również w poznaniu. Sprawdź! Implanty Poznań

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]